UOW'02 lanceert Linkedin groep voor sponsoren en leden

Sinds een aantal dagen beschikt UOW'02 over een eigen Linkedin groep. De groep is bedoeld voor leden en sponsoren en is een eigentijdse aanvulling op de manier waarop we binnen onze club met elkaar communiceren.


Linkedin is een zakelijk netwerk. Anders dan platforms als Facebook en Twitter, richt Linkedin zich op gebruikers die vanuit hun werk of vanuit een andere zakelijke invalshoek informatie met elkaar delen. Het delen van die informatie leidt weer tot contacten zowel in de digitale als in de echte wereld. Met het inzetten van Linkedin hopen we een goede toevoeging te doen aan de wijze waarop mensen binnen onze vereniging met elkaar communiceren. Sponsoren vinden elkaar in hun betrokkenheid bij onze club en leden hebben de mogelijkheid om bijvoorbeeld kennis en meningen te delen vanuit hun werkomgeving. Linkedin voegt iets toe aan de communicatie binnen UOW'02.
Om deel te kunnen nemen aan de groep moet de gebruiker (als hij of zij dat nog niet heeft) eerst een account aanmaken. Dit kan eenvoudig op de nu volgende link: https://nl.linkedin.com/
Eenmaal geregistreerd kom je via de volgende link op de UOW'02 pagina: https://www.linkedin.com/groups/8499145Geplaatst op: 21-03-2016