Sinterklaas komt onverwacht bij de JO7 en de JO9 van UOW '02 op bezoek!!!

Door de vele bezoeken, die de Sint in de decembermaand af moet leggen, is hij al een aantal jaren niet meer op bezoek geweest bij UOW ’02. Dit jaar heeft hij echter een gaatje in zijn agenda gevonden. Op zaterdag 26 november aanstaande brengt hij, samen met zijn pieten, een bezoek aan de allerjongste UOW '02 leden: JO7 1 t/m 4  en JO9 1 t/m 3 .....


..... spelers en speelsters van UOW ´02. Tussen 11.00 en 12.00 uur is de Sint te gast bij "Bei d´r Joep". De kinderen kunnen op die dag ook een heerlijke pannenkoek komen eten en naast het bezoek van de Sint worden rond 11.00 uur ook de nieuwe shirts van onze jeugdteams officieel in gebruik genomen. De eerste twee exemplaren zullen worden overhandigd aan Robert Beckers van onze jeugd hoofdsponsor Beckers en Mulders Autoschade en aan Martien Conjaerts van Stichting Kleine Beer. Het belooft dus een gezellige en bijzondere dag te worden.Geplaatst op: 19-11-2016