Rabobank Clubkascampagne heet nu RABO CLUBSUPPORT!!!!

Zoals ieder jaar doet UOW ´02 ook dit jaar weer mee aan deze actie van de Rabobank met als doel de verenigingen en stichtingen financieel te ondersteunen. Een mooie gelegenheid om een gift te verdienen, die gestoken kan worden in het verbeteren van onze vereniging. Deze actie kent dit jaar een iets andere opzet en heeft daarmee ook direct een andere naam gekregen: de Rabo Clubsupport..........


Het verschil met voorgaande jaren is, dat er nu alleen leden van de Rabobank kunnen stemmen. Iedereen die een rekening heeft bij de Rabobank, kan eenvoudig lid worden. Via de volgende link: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/lid-worden/ kan je jezelf gratis lid maken. Dit duurt slechts een minuutje. Vervolgens kan je in de periode van 27 september t/m 11 oktober stemmen op onze vereniging. De komende weken zullen wij jullie via de UOW ’02 website en UOW ’02 Facebook op de hoogte houden van de verdere ontwikkelingen omtrent Rabo Club Support!!!

Nu alvast bedankt voor jullie tijd en jullie eventuele stem!!!


 


Geplaatst op: 17-07-2019