16 JUNI: START BALLENACTIE UOW ‘02 SAMEN MET JUMBO SUPERMARKT!!!

Vandaag start UOW '02 in samenwerking met Jumbo Supermarkt met de Ballenactie. Met deze actie willen we zo veel mogelijk ballen inzamelen voor onze vereniging. De actie loopt van 16 juni tot en met 13 juli. Helpen jullie mee?  De aanschaf van nieuwe ballen is .....


elk jaar weer een grote kostenpost. Helemaal nu onze club de afgelopen tijd flink wat inkomsten is misgelopen door allerhande coronamaatregelen. Daarom komen we nu samen met de Jumbo in actie!

Iedereen die UOW '02 een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink: www.ballenactie.nl/uow02 kun je een bal doneren aan UOW '02. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje bij UOW ‘02 gewoon kan blijven rollen!!! Doneer een bal!!
Geplaatst op: 16-06-2021