UOW '02 GENOEMD IN ARTIKEL OP WEBSITE!!

Vanmiddag is op de website: https://www.zo-nws.nl/  een artikel verschenen waarin door de journalist wordt gemeld, dat een KNVB scheidsrechter uit Landgraaf verdacht is van verkrachting en dat hij morgen voor de rechter moet verschijnen. In het betreffende artikel wordt tevens melding gemaakt van het feit dat de verdachte jeugdleider is bij UOW '02. Dit laatste is niet het geval......


Deze KNVB scheidsrechter is géén lid en ook géén jeugdleider van onze vereniging. UOW '02 was en is ook niet voornemens om deze persoon deel te laten gaan uitmaken van onze vereniging en gaat ook op geen enkele wijze in contact treden met deze verdachte.
 
Gezien de ernst van de zaak is binnen UOW '02 afgesproken, dat de voorzitter in de persoon van Erik Verberkt in deze zaak het eerste aanspreekpunt zal zijn. 


Geplaatst op: 10-03-2020