KENNETH WETZELS STOPT NA DIT SEIZOEN ALS TRAINER!!!

Het bestuur deelt mede dat Kenneth Wetzels, trainer van ons 2e elftal, recent heeft aangegeven dat hij na dit seizoen stopt als trainer bij ons 2e elftal. In verband met drukke werkzaamheden is hij niet meer in de gelegenheid om verder te gaan als trainer. Een besluit dat wij binnen UOW ´02 betreuren. Gelukkig blijft Kenneth wel .....


behouden voor UOW ’02 en zal hij zelf op een lager team gaan voetballen. Kenneth heeft ook aangegeven dat hij altijd bereid blijft om onze vereniging te helpen, maar na dit seizoen niet meer structureel meerdere dagen per week. Er komt, in ieder geval voorlopig ,een einde aan een periode van ruim 13 jaar waar Kenneth onder meer actief is geweest als trainer, coach en coördinator bij onze jeugd en senioren. Kortom een echte UOW ’02 man!  
Wij wensen Kenneth met zijn team natuurlijk nog heel veel succes in het lopende seizoen en hopen dat hij een mooi afscheid krijgt met een kampioenschap van zijn team.


Geplaatst op: 10-03-2020