Commissies



Technische Commissie
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Theo Caenen Commissielid 06-21218159 tcaenen@icloud.com
Bert Wassen Commissielid 06-55332630 awassen@home.nl
Paul Maenen Commissielid 06-43660301 paul.maenen@home.nl
Jos Beckers Intake nieuwe leden 06-21198336 josieneke@ziggo.nl
 


Jeugdcommissie
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Hub van Weyde Technisch Jeugd Coördinator 06-10700917 hvanweyde@ziggo.nl
Jos Beckers Intake nieuwe leden 06-21198336 josieneke@ziggo.nl
 


Commissie Financiën
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Manfred Hodenius Penningmeester 06-20255791 hodenavo@home.nl
Dion Wetzels Lid 06-27475575 dion_uow@live.nl
Jeroen Postma Boekhouding 06-28595780 jeroen@slim-accountants.nl
Jo Steins Kas en Bank    
Claudia Heijnen Contributie    
Roger de Pree Loonadministratie    
Frans Hoffmann Lid 06-51259008 frans.hoffmann@ziggo.nl
 


Commissie Secretariaat
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Judith Wintjens Secretaris    
Claudia Heijnen Ledenadministratie    
Bert Vonk In en Uit post    
 


Commissie Wedstrijdsecretariaat
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Harry Heijnen Wedstrijdsecretaris Senioren 06-53403395 harrij.heijnen@ziggo.nl
Jo Speth Wedstrijdsecretaris Jeugd 06-54778659 cj.speth@tele2.nl
 


Commissie Activiteiten
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Vacatures      
 


Commissie Accommodatie
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Jo Speth Hoofd Beheer / Kleding 06-54778659 cj.speth@tele2.nl
       
Fred Laisina Medewerker Onderhoud    
Ed van der Stel Medewerker Onderhoud    
Hans Zirbi Beheerder 06-37334888 cenzohans@hotmail.com
Joep Surma Beheerder 06-51909538 joepsurma@gmail.com
Guido Brock Beheerder 06-21618996 c-kramer@home.nl
Ellie Surma Onderhoud Kleding    
Medewerkers Radar Medewerkers Onderhoud    
   


Commissie Sponsoring
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Manfred Hodenius Penningmeester 06-20255791 hodenavo@home.nl
Jo steins Lid   jo.steins@planet.nl
Andrew Simons   Lid  06-10273299 aha.simons@ziggo.nl
Frans Schormans Lid 045-5316748 frans@expertlandgraaf.nl
 


Commissie Toernooien
 

Internationaal Vrouwentoernooi
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Jo Speth Algehele Leiding 06-54778659 cj.speth@tele2.nl
Bert Peeters Deelnemers, Secretariaat, Ontbijt en BBQ 06-29005527 hgpeeters@home.nl
Brenda Peeters Communicatie 06-13444490 btjpeeters@gmail.com
Harry Heijnen Wedstrijdzaken 06-53403395 harrie.heijnen@ziggo.nl
Jo Steins Financiën en logies 06-55756756 jo.steins@planet.nl
 
 

ABS Beckers & Mulder Cup
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
       
Rob Jansen Algehele Leiding 06-23450754 rgh.jansen@ziggo.nl
Robert Beckers Lid 045-5311679 info@autoschade-beckers.nl
Jean Didderen Lid   jeandidderen@telfort.nl
Frans Hoffmann Lid 06-51259008 frans.hoffmann@ziggo.nl
Jan Tiemes PR & Communicatie 06-53965506 jan.tiemes@home.nl
 

Commissie Communicatie en website
 
 
Naam Funktie Telefoon Emailadres
Jan Tiemes PR & Communicatie 06-53965506 jan.tiemes@home.nl
Ben Dassen Lid   ben.dassen@gmail.com
Lars Nillesen Lid   l.nillesen@fagro.nl
Roel schiffelers Lid   roelschiffelers@hotmail.com
Mike van de wardt Lid   mike_van_de@hotmail.com